Kursy online

Czy chcesz uczyc się angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub włoskiego w zaciszu swojego domu? Być może  dużo się przemieszczasz i czasami będziesz mieć lekcje w biurze a innym razem w kawiarni? A może po prostu szkoda Ci czasu na stanie w korkach i dojazd do szkoły językowej?

Nie ważne jaki jest powód- ważne, że w Progressie możesz się uczyć tak jak chcesz, łącząc się z lektorem online.

KURSY INDYWIDUALNE ONLINE

• lektor skupia się tylko na nauce z Tobą. Rodzaj materiałów oraz tempo zajęć dostosowane jest do Twoich potrzeb, aby móc zrealizować szybko i skutecznie Twój zamierzony cel. Dni oraz godziny spotkań są dopasowane do Twojego planu zajęć. Możliwość spotkań 7:00-22:00 przez 6 dni w tygodniu.
  • cena zajęć to 90zł za lekcje
KURSY KONWERSACJI
  • 4 poziomy zaawansowania: A2, B2, C1, C2
  • zajęcia online poprzez platformę Zoom
  • semestr: 15 spotkań
  • zajęcia 1 raz w tyg. (od poniedziałku do piątku) po 90 min.
  • godziny zajęć 16:30 – 18.00 ; 18:00 – 19.30 ; 19.30 – 21.00
  • grupy 4 – 5 osobowe

KURSY GRUPOWE ONLINE dla młodzieży i dorosłych
  • grupy standardowe  (do 8 osób)  – spotykasz się z lektorem o stałych porach 2 razy w tygodniu (3 albo 4 lekcje tygodniowo) lub 1 raz w tygodniu na 90minut zajęć.  Zajęcia umożliwią Ci pokonanie bariery językowej i pozwolą poznać najważniejsze tajniki słownictwa oraz gramatyki.
  • Cennik zajęć grupowych:

3 lekcje tygodniowo to 3 wpłaty po 900 zł w ciągu roku (90 lekcji rocznie)

4 lekcje tygodniowo to 4 wpłaty po 900 zł w ciągu roku (120 lekcji rocznie)

• Małe grupy 2, 3 lub 4 osobowe- możesz sam stworzyć grupę ze znajomymi lub my dopasujemy do Ciebie osoby w podobnym wieku i na Twoim poziomie zaawansowania językowego. Sam możesz wybrać intensywność zajęć (raz lub dwa razy w tygodniu)

Grupa 2 osobowa - płatność 55zł / lekcję 45 min od osoby

Grupa 3 osobowa - płatność 50zł / lekcję 45 min od osoby

Grupa 4 osobowa - płatność 45zł / lekcję 45 min od osoby

KURSY GRUPOWE ONLINE dla dzieci
  • grupy standardowe  (do 8 osób)  – spotykasz się z lektorem o stałych porach 2 razy w tygodniu (dwie 45-cio minutowe lekcje tygodniowo) lub 1 raz w tygodniu na 90minut zajęć.  Zajęcia umożliwią Ci pokonanie bariery językowej i pozwolą poznać najważniejsze tajniki słownictwa oraz gramatyki.
  • Cennik zajęć grupowych:
  • 2 lekcje tygodniowo to 3 wpłaty po 600 zł w ciągu roku (60 lekcji rocznie)

Grupa 2 osobowa - płatność 55zł / lekcję 45 min od osoby

Grupa 3 osobowa - płatność 50zł / lekcję 45 min od osoby

Grupa 4 osobowa - płatność 45zł / lekcję 45 min od osoby

Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w świetle prawa

Dajemy Ci możliwość nauki zdalnej przez platformę Zoom, Skype lub Hangouts. Niektórzy uczniowie decydują się na hybrydowy model nauczania jedno spotkanie w szkole a drugie zdalnie, w zaciszu swojego domu.

Do udziału w lekcji potrzebujesz komptera, kamerki (ewntualnie smartfona) dostępu do internetu oraz słuchawek z mikrofonem.

Jeśli chcesz spróbować zdalnej nauki z nami, zapraszamy do kontaktu 880-700-973. Już podczas pierwszego, niezobowiązującego spotkania bedziesz się mógł przekonać czy taka forma lekcji jest dla Ciebie odpowiednia.

Do zobaczenia!